/Files/images/нав1617.jpg

Визначною подією 2016-2017 року є, безперечно, 40-річний ювілей школи, який відзначався 8 жовтня 2016 року. До школи зійшлися, з’їхалися випускники різних років. З теплотою і щирістю згадували вони проведені в стінах школи роки дитинства та юності.

Ще однією знаковою подією стала поїздка групи учнів до м. Канів. 22 школярі та вчителі відвідали місце поховання Тараса Шевченка, Національний музей, краєзнавчий музей, музей голодомору в місті Київ. Організатором цієї незабутньої подорожі став Злучений Український Американський Допомоговий Комітет.

Початок лютого 2017 року приніс радісну звістку: школа вдруге виграла в проекті GoCamp, а це значить, що учні з 29 травня по 16 червня матимуть можливість удосконалювати знання англійської разом із іноземним волонтером.

Учні залишаються активними учасниками різноманітних конкурсів. У 2016-2017 навчальному році школярі продовжили участь у обласному медіафестивалі, двоє учнів стали його лауреатами. Школа вже багато років поспіль впевнено тримає ІІ місце за підсумками районних олімпіад з навчальних предметів. Радують виступи переможців районного етапу на обласних олімпіадах. Призові місця посіли Харитонов Олексій (математика), Рекуненко Богдана (фізична культура), Кошель Юлія (українська мова та література). Поряд із районними та обласними інтелектуальними змаганнями у школі активно проходить конкурс «Синтез наук», його складовими є етапи «Лінгвобіологія», «Лінгвоматематика», «Лінгвогеографія», «Лінгвоастрономія». Навчальний заклад завжди готовий до нового, тому в систему роботи школи і вчителів активно входять цікаві форми, зокрема учні та вчителі приєдналися до участі у мистецькому веб-квесті «Ніч яка місячна…».

Вирує шкільне життя. Цього року в школі створена Барвінкова країна, громадянами якої стали учні початкової школи. На рахунку країни вже ряд добрих справ, серед яких виготовлені власноруч ялинкові прикраси. До цієї акції приєдналася вся школа.

Пріоритетним напрямком виховної роботи школи є патріотичне виховання. Важливу увагу приділяємо відродженню звичаїв і традицій, цього року учні привітали з Щедрим вечором місцевих жителів. Уже традиційним став пісенний фестиваль, що проводиться в кінці січня. Так школа приєднується до відзначення Дня Соборності України. Цьогорічний захід назвали Ярмарок щедрівок. Не менш популярними у школі стають флешмоби (танцювальний, мовний, з безпеки в Інтернеті, вшанування жертв Голодомору тощо), у 2016-20117 навчальному році учні і вчителі стали учасниками пісенного флешмобу «Україна – це я! Україна – це ти!».

Значну увагу адміністрація і педагогічний колектив приділяють вагу формуванню засад здорового способу життя у підлітків. Аби досягти мети, педагогічний колектив не залишається осторонь: вчиться сам і вчить дітей. «Маршрутом безпеки», що мав на меті озброєння новими знаннями про СНІД, пройшли вчителі, учні, батьки. Дякуючи німецькій компанії за навчання та надані матеріали, усі учасники навчально-виховного процесу здобули нові знання, а значить зможуть вберегти себе й близьких від біди.

Питанню здорового способу життя присвячують учні виступи агітбригад. Це новий інформаційний проект, спрямований на привернення уваги до актуальних проблем школи й суспільства. Учні 9 класу в оригінальній формі показали наслідки, до яких призводить паління; п’ятикласники розповіли про ставлення людей до тварин, закликали бути людяними. Учні 8 класи у своєму виступі застерегли від наслідків необережних дій в Інтернеті.

Волонтерство як стан душі. Школа, як завжди, миттєво відгукується на всі прохання про допомогу. За один день учні, вчителі, обслуговуючий персонал на прохання військових сплели маскувальну сітку вражаючих розмірів. Не залишили байдужими події в Авдіївці, епіцентрі бойових дій кінця січня-початку лютого 2017 року: працівники школи зібрали продукти харчування, теплий одяг для мешканців Авдіївки.

Кiлькiсть переглядiв: 182

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.