Багаторічний досвід тісної співпраці навчального закладу з дошкільною установою - дитячим садком "Вишенька", закладами культури - бібліотекою та музичною школою, громадськими організаціями показав, що тільки спільними зусиллями можна виховати всебічно розвинену особистість. Саме тому усі названі установи й організації є партнерами Богданівської школи.

Ясла-садок "Вишенька" - Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Між дошкільною установою та школою існує програма наступності, яка поновлюється щороку. Співпраця здійснюється як на рівні педагогічних, так і на рівні дитячих колективів.

Педагогічні працівники проводять спільні засіданя методичних об`єднань, вчителі початкових класів виступають на батьківських зборах перед батьками майбутніх першокласників, відвідують заняття, знайомляться з програмами дошкілля. У свою чергу вихованці ясел-садка чпостійні відвідувачі шкільних виставок, учасники заходів для учнів початкових класів. Вихователі відвідують уроки в першому класі з метою вивчення рівня адаптації дітей до нових умов навчання.

/Files/images/100_0793.JPG

Бібліотека - школа

Давні традиції поєднують школу з сільською бібліотекою. Незважаючи на недостатнє фінансування акладу, бібліотекар шукає шляхи спілкування з юними читачами. Виставки, обговорення прочитаного, знайомство з новинками літератури - неповний перелік форм роботи з дітьми та підлітками. Останнім часом активізувалася участь школярів у конкурсах, які проводить Чернігівська центральна районна бібліотека.

Музична школа - школа

Не одне десятиліття У селі Богданівка діє філіал Чернігівської дитячої музичної школи. ЇЇ учі - активні учасники шкільного життя. Спільними зусиллями вдається організовувати спільні концерти до знаменних дат, виначних подій.

/Files/images/DSCF0114.jpg

Палац культури - школа

Організувати дозвілля школярів після школи дозволяє участь дітей у різноманітних гуртках. учні є активними учасниками художньої самодіяльності, беруть участь у святкових заходах.

Громадські організації - школа

За багато років між школою та громадськими організаціями встановиися дружні, теплі стосунки. Зокрема, з Чернігівською районною спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), ветеранськими організаціями району та села.

/Files/images/афганістан.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 699

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.