Родинні проекти в школі - це прекрасна нагода зустрітися в родинному колі, обговорити проблеми, порадіти успіхам. Родинні свята - це творчі звіти, змагання, обмін досвідом виховання, спілкування в родині.


Великою популярністю користуються в школі свята "Тато, мама, я - спортивна сім`я", "Співуча родина", "Тато, мама, я - кулінарна сім`я". А ще діти часто розказують: "А мій тато вміє..", "А в мої мами...". Тож ми й вирішили, а чому б не показати всім, що ж уміють наші мами й тата. Ось так і виникла ідея проекту "Таланти наших батьків". Як це було, дивіться у нашому фоторепортажі.


З ініціативи самих батьків було організовано родинний захід "Зі спортом по життю". Теплі, щирі розмови, величезна кількість грамот як свідчення спортивної слави села і школи і, звичайно ж, змагання - ось така насичена програма заходу. Не залишили байдужими нікого ні розповіді ветеранів спорту, ні самі змагання, де зустрілися по різні сторони волейбольної сітки не тільки батьки і діти, а й дідусі та онуки. Детальніше про свято у нашому фоторепортажі.

2013-2014 навчальний рік приніс нам нову ідею: зустрітися усім за родинним столом, позмагатися, поспілкуватися, поспівати...
"Родино, ти моя родино".

Теплої травневої днини старшокласники запросили своїх батьків, аби вкотре освідчитися їм у великій любові й пошані. Мабуть, з віком діти усвідомлюють важливість ролі матері і батька у їх вихованні. Великим уроком стала ця зустріч і для батьків: вони теж переконалися, наскільки важливо поважати особистість дитини, її людську гідність. А всі разом відзначили, яку важливу роль у спілкуванні й вихованні відіграє родина.

Діти ретельно готувалися до свята: створили родинний плакат; написали листи батькам; підготували вірші, присвячені мамам і татам.

У теплій, невимушеній атмосфері, у родинному колі за чашкою кави спілкувалися між собою батьки і діти. Усі відзначали, як не вистачає таких зустрічей, як допомагають вони подивитися на світ, проблеми і успіхи іншими очима.

/Files/images/SAM_2078.JPG/Files/images/SAM_2079.JPG/Files/images/SAM_2100.JPG


"Бабусенько рідна моя..."

/Files/images/SDC10763.JPG/Files/images/SDC10765.JPG/Files/images/SDC10767.JPG/Files/images/SDC10773.JPG


Мій рід, моя родина

У 9 класі було проведено родинне свято "Мій рід, моя родина", на яке запрошені мами та бабус. Із задоволенням слухалиг гарні слова подяки за материнську ласку, недоспані ночі. Щирі звертання до бабусь прозвучали від Святецького В., Сірокліна Р. За чашкою чаю зі смачним печивом та цукерками згадували кумедні випадки з життя наших дітей, ділилися цікавими та смішними історіями.

/Files/images/DSC04872.JPG/Files/images/DSC04877.JPG/Files/images/DSC04881.JPG/Files/images/DSC04882.JPG


Закосичення

Цікавим і пізнавальним був захід "Закосичення", який пройшов у кінці березня в 3 класі. На святі діти ознайомилися з народними обрядами: пострижини, закосичення, з символічністю дівочої коси, історіями зачісок різних народів.

Особливо хвилюючим моментом свята було заплітання мамами косичок своїм донечкам, дарування дівчатам гребінців і повідування секретів догляду за волоссям.

/Files/images/DSCF0455.JPG/Files/images/DSCF0439.JPG/Files/images/DSCF0431.JPG

А ще свято супроводжувалося виконанням поетичних творів, народних пісень про дівочу косу.

За чаюванням зустріч пролетіла дуже швидко, але враження у дитячих і батьківських душах збережуться надовго.

Дякуємо класному керівнику Скригун Л. Л. за творчий підхід, уміння створити клас-родину.


Місто батьківських професій

Батьків і учнів 8 класу зібрало на зустріч родинне свято "Місто батьківських професій". Проблема вибору професії завжди була актуальною, і в наш час зросла ще більше. Яку професію обрати - одне з головних завдань у житті кожної людини. Саме тому учні 8 класу разом зі своїм класним керівником Скригун О. А. запросили своїх батьків як порадників, як людей, які працюють у різних сферах. Гості мали можливість помандрувати Хліборобською та Медичною вулицями, завітати до провулку Затишку та Комфорту. Діти розповіли про професії батьків, а ті, в свою чергу, поділилися перевагами й недоліками обраних ними спеціальностей та дали поради, як обирати майбутню професію, щоб бути щасливим самому, і навколо щоб були усі щасливі.

Учні та батьки вдячні класному керівнику Скригун О. А. за зустріч.


Кiлькiсть переглядiв: 688

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.