Яскраво! Стисло! Переконливо!

2016-2017 навчальний рік у Богданівській школі визначений як рік інформаційних проектів. Учні обирають теми, актуальні не лише для них, а й для всього суспільства. Це, звичайно ж, власне здоров’я і здоров’я оточуючих, це екологічні проблеми, це книга як джерело пізнання, це… ще багато цікавих тем. Особливість цьогорічних проектів ще й у тому, що «наритий» матеріал класи мають презентувати у виступах агітбригад. Звичайно ж, закони жанру ставлять учасників у певні рамки, однак наші учні і вчителі завжди відзначалися креативністю.

/Files/images/паління.jpg І перші виступи агітбригад у цьому переконали. 1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, дев’ятикласники виступили не лише перед учнями, а й перед батьками. Тема їхнього виступу - боротьба з палінням. Головний меседж, який намагалися донести старшокласники, - немає нічого ціннішого від людського життя. Для переконливості виступу залучили акторські здібності, наочність, відеоматеріали, пісні. Мабуть, і найбільш затятий палій задумався, чи є у нього майбутнє. Але учні не зупинилися на переліку причин і наслідків, а запропонували альтернативу – цікаве й змістовне дозвілля. Учасники цієї агітбригади – учні класу, який поглиблено вивчає фізичну культуру, у їхньому розкладі уроки хореографії. Тож кому, як не їм, знати й пропагувати засади здорового способу життя. Спілкування з друзями й танці – ось що пропонують діти замість шкідливих звичок. І з цим неможливо не погодитися. Молодці!

/Files/images/твар.jpg Не менш актуальну тему порушили й учні 5 класу. Цим дітям болить ставлення людей до тварин. Свій виступ вони приурочили до Дня захисту тварин, аби ще раз підкреслити, які буваємо жорстокі ми і які беззахисні, але, щирі є наші менші друзі. Діти зібрали дуже багато інформації, цікавих і вражаючих історій про вірність тварин, однак вимоги до агітбригади не дають можливості розказати про все. Сподіваємося, що п’ятикласники разом зі своїм класним керівником знайдуть можливість розповісти нам про всі свої знахідки. Цікава газета «Нявчики й Гавчики», можливо, не обмежиться єдиним випуском у єдиному примірнику? Віримо, що як дописувачів, так і читачів знайдеться чимало. Усіх вразила сценка з бездомним песиком, який нікому не був потрібний. Дякуємо учням і класному керівнику за те, що змусили багатьох задуматися. Молодці, що також запросили батьків.

Кiлькiсть переглядiв: 252

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.