Метою патріотичного виховання є вироблення в учнів високого ідеалу служіння народові, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім`я процвітання держави; забезпечення розуміння учнями загальнолюдської та народної моралі, виховання колективізму.


Своє майбутнє учні нашої школи бачать у Чернігівському районі, у своєму селі - красивому, заможному, культурному, щасливому. Діти готові самі багато чого змінити, і про це вони розказали своїм одноліткам і службовцям Чернігівської районної державної адміністрації під час захисту власних проектів. Детальніше за посиланням


Учні школи стали учасниками фотоквесту
"Рослини з легенди"

Любов до Батьківщини можна виховувати по-різному: Пропагувати національні матеріальні й духовні надбання, брати участь в активних патріотичних заходах. А ще можна виховувати любов до Батьківщини, знайомлячи учнів з милими серцю куточками рідного села, учити пізнавати нове й невідоме на знайомих прикладах. Саме таким виховним заходом став веб-квест "Рослини з легенди". Активне використання міжпредметних зв`язків, формування інформаційної компетентності, екологічне виховання, знайомство з легендами про походження назв рослин і найголовніше - зацікавленість учнів. Саме це вирізняло таку форму роботу з-поміж інших. Детальніше


День Державного Прапора України та День Незалежності України. Історія в прапорах.

/Files/images/Изображение 085.jpg/Files/images/Изображение 091.jpg /Files/images/Изображение 086.jpg

З нагоди великих державних свят - День Державного Прапорв України та День Незалежності України - колектив працівників школи відзначений Подякою Чернігівською РДА за "активну участь у популяризації національної символіки ".

Справді, вчителі, учні, батьки зробили великий внесок у цю справу. Національна символіка присутня не лише на офіційних заходах, а повсякденному житті учнів і школи:марш Миру, квест, зустрічі...

/Files/images/12.jpg/Files/images/cU7GWaO_mLw.jpg/Files/images/P1150852.JPG/Files/images/P1150854.JPG

Національні "гаджети" плели, малювали, майстрували, прикрашали ними сумки, велосипеди, зап`ястя рук, дівочі коси... Дарували своїм друзям, знайомим стрічки, браслети, маки, аплікації. Найбільше подобається дарувати їх нашим захисникам. Знаємо, що й вони з нетерпінням чекають на ці, на перший погляд, дрібниці. Зігріті дитячими руками, вони повертають воїнів до родин. Нам також важлива їх підтримка. Особливо школа дорожить "прапорами з історіями". Перший такий стяг з`явився у нашій школі взимку, коли волонтер Троян Віктор Антонович доставив на передову гостинці від школи. Вдячні воїни написали щирі слова подяки й запевнили у перемозі. І ми зрозуміли, що потрібні їм. Пізніше з`явилися ще два прапори, підписані командирами відділень, солдатами і навіть поваром. Кожним прапором дорожимо як найдорожчим, бо ці прапори з історією.


Школа активно готується до відзначення 70-річчя Великої Перемоги у Другій світовій війні. Педагогом-організатором, класними керівниками, учителями-предметниками підготовлено ряд заходів, які вкотре нагадують нам, що ніхто не забутий і ніщо не забуто. Перегляд документальних, художніх фільмів, відеороликів та фоторепортажів - обов`язковий захід у кожному класі. Також знаменній даті присвячені класні години та години спілкування, інформаційні 15-хвилинки. Активізувалася волотерська діяльність.

Організовано майстер-клас для всіх, хто бажає власними руками виготовити символ пам`яті - мак.

Класи включилися в акцію "Лист ветерану", організували зустріч з Коркіною Л. І., яка поділилася спогадами про свого батька-учасника бойових дій.

Учителями літератури підготовлено усний журнал "Війна у долі й творчості письменників". Також для учнів середніх класів проведено бібліотечний урок "Пісня, обпалена війною".


Велику роль у становленні громадянина, патріота відіграє виховання поваги до тих, хто потребує допомоги й підтримки. Саме тому у школі багато років підтримується волонтерський рух, який охоплює допомогу людям похилого віку, учасникам АТО. Пропонуємо переглянути звіт школи "Раз добром нагріте серце вік не прохолоне!"


Пропонуємо переглянути фоторепортаж "Любіть Україну! як сонце любіть!.."


У грудні учні школи брали участь у І (шкільному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Тема конкурсу: "Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами!". Переможці Кошель Юлія та Полякова Інна стали учасниками районного етапу, де й посіли відповідно ІІ й ІІІ місця.

Пропонуємо вашій увазі творчі роботи переможців


Марш Миру, яким пройшлися учні й вчителі нашої школи головною вулицею селища, засвідчив щире прагнення чернігівців жити в єдиній країні.

11 вересня для учнів 1-11 класів проведено урок Мужності, під час якого школярі дізнавалися про ратний подвиг бійців Національної Гвардії України та добровольчих батальйонів. Хвилиною мовчання вшанували пам`ять про загиблих за нашу з вами честь і свободу

1 вересня у школі вперше проведено загальношкільний урок для учнів, їх батьків, гостей, громадськості. Тема уроку - "Україна - єдина країна". Урок розпочато виконанням Духовного Гімну України "Боже, Великий, єдиний...". Рядки віршів у виконанні вчителів та учнів змусили задуматися, якою ціною дається сьогодні мир і як важливо бути разом, єдиними. У кожному класі потім пройшли тренінги, вікторини, години спілкування на тему єдиної країни.


Вчителі й учні Богданівської школи взяли активну участь у відзначенні визначної дати - 200 річчя з дня народження Тараса Шевченка:


Важливе місце у виховній роботі займає відродженя духовних, моральних цінностей українців. У цьому нам допомагають організовані заходи, серед яких конкурс для дівчаток "Як у нас на Україні..."


В середині лютого щороку в школі проходять зустрічі з воїнами-афганцями. Кожна така зустріч проходить у теплій, невимушеній атмосфері. Хто словом, а хто піснею намагається донести учням правду про війну, біль за тими, хто не повернувся додому. Детальніше


Свято зі сльозами на очах. Це про День Перемоги, ставлення до якого особливе. З кожним роком ветеранів серед нас меншає, відходять у вічні живі легенди. Мабуть, через це їхні розповіді такі проникливі й хвилюючі.
День Перемоги у нашому селі
Особливо хвилюючим було 9 Травня у 2014 році

Кiлькiсть переглядiв: 211

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.