Шановні батьки, заходьте, будь ласка, на цю сторінку, знайомтеся з новинами та оголошеннями, залишайте коментарі з вашими враженнями, порадами та побажаннями.

Не будьте байдужими. Ми з вами робимо велику спільну справу - виховуємо ЛЮДИНУ


14 лютого - Міжнародний День дарування книги. Подаруйте дитині книжку, почитайте разом із нею, обговоріть.
А ще залучіть дитину до волонтерського руху. Напевне, у Вашій родині залишилися дитячі книжечки, тож їх можна подарувати дитячому садочку, шкільній бібліотеці. Давайте разом учити дітей роботи добро! Дякуємо!

09 лютого 2019 року в світі вже традиційно відзначають Міжнародний День Безпечного Інтернету.
Шановні батьки, нам здається, що діти наші у цій сфері "продвинутіші". Але насправді це не завжди так, ваші діти швидше незахищен, ніж упевнені в собі. І сьогоднішні телефонні афери типу "Ваш син у міліції" - це, як правило, результат недбалої поведінки Вашої дитини в Мережі, поширення персональних даних, конфіденційної інформації.
Про конкретні заходи з цього питання читайте на сторінці "Безпечний Інтернет для дітей"

Шановні батьки, на Ваш запит щодо відсутності електронного журналу повідомляємо, що на сьогоднішній день його дійсно немає. Причина - відсутність технічних можливостей. У закладі немає Інтернету, а занесення оцінок через телефон або при недостатній швидкості - справа, яка забирає багато часу, а результат не завжди позитивний. Давайте разом чекати на краще. Нам теж подобається працювати з електронним журналом, але ж не все в наших руках...

Кiлькiсть переглядiв: 1283

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.