/Files/images/стоп1.jpg


/Files/images/стоп4.jpg

Шановні батьки, звертаємо вашу увагу на актуальну й глобальну проблему нашого суспільства. На жаль, багатьом із вас доводилося зустрічатися з тим, що ваша дитина ставала жертвою цькувань або ж ви були свідком таких жахливих ситуацій. А якщо саме ваша дитина булер?

На цій сторінці ви, можливо, знайдете відповіді на ці питання. Пропонуємо вам почитати поради психологів, переглянути тематичні відеоматеріали.


/Files/images/білінггг.jpg

NEW!!! Шановні батьки, спілкуйтеся зі своїми дітьми!

Як “лікувати” булінг: поради, які навчають цінувати кожного


/Files/images/стоп3.jpg


/Files/images/порпси.jpg

НАСЛІДКИ БУЛІНГУ

Наслідки для жертви булінгу
Опинившись в ролі жертви булінгу, дитина одержує величезну кількість психічних травм, які неминуче позначаються на її подальшому житті.
1. Розлади психіки. Навіть одиничний випадок цькування залишає глибокий емоційний шрам, що вимагає спеціальної роботи психолога. Дитина стає агресивною і тривожною, що переходить і в доросле життя. У неї виникають проблеми у поведінці. Вона частіше за інших схильна до депресій.
2. Складнощі у взаєминах.
3. Хвороби. Результатом булінгу дуже часто бувають фізичні нездужання (хвороби серця,анорексія, булімія, розлади сну, психосоматичні хвороби).

Наслідки для булі:
1. Неблагополучне майбутнє. Примітивні асоціальні способи поведінки перестають діяти в дорослому світі, й булери опиняються на узбіччі життя.
2. Проблеми у взаєминах. Діти, які примудрялися поєднувати булінг з високим соціальним статусом, стають диктаторами в сім’ї та справжнім покаранням на роботі. Це пліткарі та інтригани.
3. Терор в сім’ї. Навіть якщо вже в дорослому житті такі особи успішні, то оточуючим з ними незатишно. Розважатися чужими нещастями — їх хобі на все життя.

Помилка суспільства в тому, що ніхто не досліджує історію агресора. Більше того, після виявлення випадків булінгу на агресора навішуюють клеймо, кліше та негативне оцінювання. Жертву ж в таких випадках "плекають". Та варто пам*ятати, що в кожній жертві живе насильник.

Кiлькiсть переглядiв: 582

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.