Шановні учні й батьки, основна (базова) школа - 5-8 класи - це вік, коли дитина усвідомлює необхідність знань, це час, коли формується її громадянська позиція. Школа приділяє велику увагу не тільки навчанню, а й вихованню підлітків.

2018-2019 навчальний рік

За новими програмами розпочали навчання учні 5 класу. Навчальним закладом розроблено освітню програму, в якій передбачено здійснення освітнього процесу за рахунок як інваріантної, так і варіативної складової.

Новий навчальний рік школа розпочала з участі в ряді проектів. По-перше, другий рік школа працює в Міжнародному проекті FIRST LEGO League в Україні. ч

ленами гуртка з робототехніки є учні 7-9 класів. Також заклад виграв право брати участь у Програмі "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів", мета якої популяризація здорового способу життя та раціонального харчування. Передбачається активна участь усіх учасників освітнього процесу. І перші перемоги в цьому навчальному році підтверджують доцільність нашої участі в цій програмі. Особливо відзначилася команда школи "Олімпійське лелеченя". Вигравши районний етап, учні стали кращими і в зональному етапі, який проходив у місті Бердянськ.

Темі здорового й раціонального харчування був присвячений ГарбузКвест, участь у якому взяли учні 5-8 класів. І йшлося не лише про корисні й поживні страви з цього овоча, а й про те, як шанують його в народі, науці, медицині. Учні 5-8 класів зробили для себе багато відкриттів і про гарбуз, і про його родичів.

Традиційно високою є результативність виступу команд нашої школи уІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. У 2018-2019 навчальному році 17 учасників стали переможцями олімпіад з української мови та літератури, історії, правознавства, екології, англійської мови, математики, інформаційних технологій, трудового навчання, фізичної культури. Переможцями районного етапу стали семикласник Осоненко Дмитро, восьмикласники Мацюк Вячеслав, Ємцева Поліна й Паламарчук Анастасія, дев`ятикласники Галян Богдан і Харитонов Олексій.


2017-2018 навчальний рік

Школа , як і завжди, ревно береже традиції і з радістю опановує нове. Уже традиційним став шкільний пісенний фестиваль. Цього року звучали українські народні пісні. також уже четвертий рік поспіль учні з першого по одинадцятий клас приєднуються до флешмобу до Дня Соборності України. У 2018 році діти прикрасили карту України долоньками, на яких написали побажання Україні. Одним із нововведень є організація занять із робототехніки. Це стало можливим завдяки перемозі закладу освіти у проекті First Ltgo Leagui. Учні взяли участь у відбірковому турнірі з робототехніки у місті Харків і стали переможцями.

Турнір передбачав не лише Гру роботів, а й активну участь у проектах на тему "Вода і людина". Учні активно включилися в реалізацію проекту "Своя вода". Для цього відвідали водоочисну станцію у м. Бердянськ, провели опитування місцевого населення, спілкувалися з представниками влади.

Актуальним питанням для школи залишається охорона життя й здоровя усіх учасників освітнього процесу. Особлива увага приділяється школою безпеці дітей в Інтернеті.

Учні дуже люблять подорожувати. Дякуючи батькам, діти змогли вперше побувати на "Книжковій толоці" у м. Запоріжжя, а також відвідати унікальні музеї й заклади не лише Запоріжжя, а й України, серед яких майстерня "Веселі карамелі", музей ретротехніки та ін.

Традиційною для учнів основної школи є участь у районному та обласному етапах учнівських олімпіад. Шкільний колектив вітав з перемогою і ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика Ємцеву Поліну. З перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання Галяна Богдана і з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій Харитонова Олексія.

Одним із важливих напрямків виховання є морально-етичне. Цього року наші волонтери розширили поле діяльності, познайомившись з відомою не тільки в Україні, а й за кордоном зооволонтером Олесею Кулик. Проведені нею Уроки доброти й спілкування змусило учнів подивитися іншими очима на друзів наших менших.

2016-2017 навчальний рік

Одним із важливих завдань школа вважає виховання в учнів засад здорового способу життя, моральних цінностей, активної громадянської позиції. Саме тому ці напрямки виховної роботи визначені пріоритетними.

Бути небайдужими самим і закликати до цього інших - така мета виступів агітбригад, які проходять у школі цього року. Учні 5 класу розповіли про те, як важко вижити тваринам через нашу байдужість; восьмикласники порушили тему безпеки в Інтернеті.

Частина учнів з 7 та 8 класів побувала у столиці України та в місті Канів, відвідали могилу великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Дітям назавжди запам`ятються відвідування музеїв, розповіді екскурсоводів.

Починаючи з 6-7 класу, учні нашої школи стають постійними учасниками ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів. Учню 7 класу Харитонову Олексію пощастило стати переможцем не тільки районного, а й обласного етапу учнівської олімпіади з математики. Взагалі, у цьому віці учні вчаться отримувати відповіді на всі питання. Саме до цього їх спонукали організатори інтегрованого заходу "Народ скаже - як зав`яже".

Розвитку інтелектуальних і творчих здібностей сприяють предметні, що проходять у нашій школі. Учні основної школи стали активними учасниками днів історії.

Учні 5-8 класів активно беруть участь у патріотичних заходах. Цього року у школі пройшов пісенний флешмоб, під час якого вся школа виконала пісню "Україна - це я! Україна - це ти!". А ще приєдналися до вже традиційного пісенного фестивалю, який цього року називвся "Ярмарок щедрівок". Полюбилися дітям і квести. Уже вдруге восени вчитель біології запрошує учнів 6-11 класів взяти участь у живому квесті "Рослини з легенд". Цього року переможцями змагання стали шестикласники.

Улюбленою справою учнів основної школи є заняття спортом, що й довели, ставши призерами районного "Олімпійського лелеченяти".

Цікавим і насиченим життям живуть учні 5-8 класів. Уперше в школі пройшло свято нечисті - Хуловін, учасниками якого стали учні початкової та основної школи. А дівчатка 5-8 класів стали учасницями традиційного конкурсу "Міс Осінь-2016".



2015-2016 навчальний рік

Домашні завдання за 25 січня 2016 року

5 клас

  • українська мова: вивчити правила на с. 198-199; вправа 428

6 клас

  • українська література: урок позакласного читання. О. Довженко. "Зачарована Десна"
  • історія: підготуватися до т/о. параграфи 33-37, контурна карта с. 9

7 клас

  • зарубіжна література: повторити вивчений матеріал за творчістю Дж. Олдріджа та Редьярда Кіплінга. Підготуватися до контрольної роботи.
  • історія рідного краю: урок 2, 3 - читати, вивчити

8 клас

9 клас

  • біологія: параграфи 50-52 - вивчити.
  • історія - параграф 19, робота з контурною картою

домашні завдання за 11 січня 2016 року

5 клас

  • українська мова: повторити правила на с. 129-130. Написати твір-опис у художньому стилі про улюблену іграшку чи рослину.

6 клас

  • історія: параграфи 29, 30, узяти атлас, контурну карту.

7 клас

  • історія України: підготуватися до тематичного опитування за параграфами 1-3;
  • алгебра: параграф 15 - читати, приклади 1-3 (розібрати, вивчити алгоритм). №№ 519, 520, 522, 531

8 клас

  • Геометрія: Вивчити параграф 10, №№ 436, 440, 447. Повторити за 7 клас: Трикутник та його елементи. Рівні трикутники.

9 клас

  • історія України: параграфи 11, 12
  • біологія: параграф 38, 39 - вивчити
  • англійська мова: за посиланням


У середній ланці навчаються 52 учні 5-9 класів.

Інформацію про класних керівників можна побачити за посиланням

До уваги учнів 9 класу та їх батьків

Розклад державної підсумкової атестації у 9 класі:

  • українська мова (диктант) - 02.06.2015
  • математика - 05.06.2015
  • українська література - 08.06.2015

Затверджено графік шкільних іспитів у 2015 році

Міністерством освіти і науки підписано наказ про проведення державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти у 2014/15 навчальному році, яким визначено терміни проведення ДПА у 4-х, 9-х та 11-х класах, а також орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань. Згідно з наказом, у школах І ступеня державна підсумкова атестація буде проведена у період з 12 до 21 травня з трьох навчальних предметів: української мови, читання та математики. Учні дев’ятих класів з 1 по 8 червня складуть три шкільних іспити: українську мову, математику та предмет за вибором навчального закладу.

Атестація буде проведена у письмовій формі. Завдання для проведення атестації укладатимуться учителями відповідного фаху та затверджуватимуться керівником навчального закладу. Виключенням стане атестація одинадцятикласників з української мови, яка відбудеться у формі ЗНО, а завдання, відповідно, укладатимуться Українським центром оцінювання якості освіти.

Усі завдання ДПА мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами.

Кiлькiсть переглядiв: 1606

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.