2017 рік

Вечір зустрічі випускників

/Files/images/вечір1.jpg

Четвертого березня школа гостинно зустріла своїх випускників. Зібралися традиційно всі, хто закінчив Богданівську школу, однак найбільше чекали ми на ювілярів: тих, хто закінчили школу 10, 15, 20 і 30 років тому. Перші ж слова ведучих свята налаштували присутніх на зустріч із юністю, друзями, вчителями. А шкільний вальс повернув у ті безтурботні роки дитинства. Усі помітили, що школа змінилася, і порівняти школу їхньої юності й сьогоднішню допомогла випускникам директор школи Івашина Г. М.

Всього було за 10 чи 11 років навчання, про це згадували класні керівники (Ланковська М. І., Трушик Т. М., Веремій Т. А.) і випускники. Ці спогади переривали на коротку мить виступи юних артистів. З актової зали гості продовжили екскурсію школою, завітали до класних кімнат, до свого навчального кабінету та «робочого місця». Приємним моментом зустрічі для всіх випускників була екскурсія до музею образотворчого мистецтва.

Дякуємо всім, хто завітав цього дня (і не тільки) до школи. Нам приємні слова вдячності за науку, за збереження духу знань і творчості. Сьогодні більшість випускників, які проживають у Богданівці чи в розташованих поруч селах, уже привели до школи своїх дітей і є першими помічниками у вирішенні важливих питань життєдіяльності закладу. Школа дякує всім, хто знайшов час для приємних зустрічей. Бажаємо миру, здоров’я, наснаги.

І звичайно ж, хочеться сказати кілька слів про ювілейні випуски.

Випускники 1987 року.

На їх рахунку активна участь у спортивних змаганнях не лише районного, а й обласного рівня. І після закінчення школи залишилися активними й небайдужими. серед випускників - хороші спеціалісти, справжні майстри своєї справи, люблячі батьки, успішні люди. Бажаємо й надалі залишатися такими!

Випускники 2002 року

Вони настільки активні, що й сьогодні вирішили не чекати круглої дати, а зібралися на п`ятнадцяту річницю закінчення школи. На рахунку цього класу перші перемоги в обласному етапі МАН, Серед випускників - "золоті" й "срібні" медалісти. Запам`ятався всім як дружний, згуртований колектив. Сьогодні це лікарі, вчителі, психолог, багато хто працює на землі. Їх діти сьогодні вже є учнями нашої школи.

Випускники 2007 року

Це перша їхня ювілейна зустріч. Сьогодні вони - молоді спеціалісти. Кожен обрав заняття до душі. І це не дивно, оскільки при виборі профілю в старшій школі, мабуть, за всі роки профільного навчання вони першими серйозно пов`язали навчальні предмети з майбутньою професією. Тож маємо сьогодні лікаря, вчителя, юристів, інженерів. Серед учнів цього випуску - чотири "золоті" медалісти! Бажаємо на їх трудовому шляху перемог і досягнень, ніколи не розчаровуватися в обраній справі.


2016 рік

Богданівській школі - 40 років

Навпроти школи уже пожовтів клен, значить, осінь повністю вступила в свої права. І ось такої осінньої (на жаль, не зовсім погодної) днини до школи зійшлися й з’їхалися випускники різних років. Учителі намагалися поспілкуватися з кожним. Приємно вразило, що дехто з нічної зміни – і відразу ж на свято, дехто навіть з далекої дороги, не дібравшись до дому, завітав до школи. У такі миті якнайповніше відчуваєш, наскільки рідною є школа для випускників і наскільки дорожать вони учительською увагою і спілкуванням.

Щиро радіємо зустрічі з учителями, які у різні роки працювали в Богданівській школі, які сьогодні знаходяться на заслуженому відпочинку. Вдячні Нечай Наталії Володимирівні, незважаючи на відстань, улюблена вчителька не одного випуску завжди приїздить на зустріч зі своїми колишніми учнями.

Організатори свята кожного разу намагаються створити приємну й теплу атмосферу, щоб кожен випуск міг поринути в свою епоху. Машину часу, звичайно, винайти не вдалося, але в сімдесятих роках ХХ століття все ж таки побували. Звучать позивні радіо (бо ж звідки було взятися тоді Інтернету), випуск новин сповістив про важливі події 1976 року, а улюблена багатьма радіостанція «Маяк» озвучила найголовнішу – відкриття Богданівської школи.

А яка ж школа без вальсу? Ним і розпочали урочисту частину. Ще після цього бачили й чули глядачі багато виступів, і жоден з них не залишив байдужими: запальні танці молодших і старших школярів під керівництвом Курленкової Юлії, пісні у виконанні Мусієнко Ольги, виступ інструментального ансамблю музичної школи під керівництвом Олега Ценова. І, зверніть увагу, усі номери підготовлені нашими випускниками! Школі справді є чим пишатися! І це неодноразово відзначали у своїх виступах Олександр Коротич, голова профспілки працівників освіти Чернігівського району, Анатолій Ковтун, сільський голова, Ірина Шепель, завідуюча дитячим ясла-садком «Вишенька». Від імені випускників школи виступили Щипенко Ілона, Дяченко Михайло. На свято гості прийшли з подарунками, які так сподобаються учням. Особливо приємно вразили наші давні помічники, меценати Курленков В’ячеслав і Грицан Юрій, дякуємо за підтримку спорту Курленкову Денису і Грицану Олександру. Подарунки школі передали також випускники 2005, 2006, 2007 років. У своєму виступі директор школи Івашина Галина висловила щиру вдячність усім, хто не стоїть осторонь шкільних проблем.

Сьогодні школа має статус матері-героїні, має також гарних батьків, сусідів, вдячних дітей. Близько тисячі випускників навчалися тут у різні роки. І як би не намагалися ведучі коротко розповісти про кожен випуск, часу все ж таки це зайняло багато. А як же інакше, адже 39 випусків – цифра не маленька. У дусі 70-их років об’єднали їх у п’ятирічки. Радує, що більшість із них заслужила почесний на той час Знак якості.

Не обійшли увагою ведучі й таку цікаву сторінку шкільного життя як шкільна любов. Скільки написано про неї, а все ж кожна історія кохання – особлива. І повторюється вона знов і знов. І сьогодні вже закохуються в стінах школи діти випускників.

На жаль, в історії школи є й сумні сторінки. Кожного ювілейного року доводиться вписувати до неї нові імена. Не одна хвилина мовчання триває, доки сумний перелік перегорне цю сторінку.

Слова подяки вчителям і гордість за дітей висловила голова ради школи Самарська Лариса. А ще батьки сьогоднішніх учнів подарували дітям, учителям, випускникам чудовий торт. До речі, такий же солодкий подарунок передала і Чернігівська районна рада.

Про традиції школи на святі згадувалося не раз, у тому числі й учительські. Уже не перший ювілей дивує школа хоровим виконанням пісень. Для колективу це не просто художній номер. Це наша традиція, що об’єднує і вчителів, які знаходяться на заслуженому відпочинку, і тих, хто прийшов працювати недавно. Цьогорічне виконання пісень «Україно» і «Ой підемо, мила…» не залишили байдужих у залі. А ще однією традицією є виступ команди КВК, яка у 2016 році святкує своє 15-річчя. Про що цей виступ? Кому що болить, той про те й гомонить: про вчительську роботу й відпочинок.

Ось і добігає кінця свято… Останнім акордом урочистої частини стала пісня у виконанні ансамблю хлопців і дівчат 9 і 10 класів. Чудове виконання доповнювала танцювальна група учнів молодшої та старшої школи. А запущені молодшими школярами літачки-побажання й кульки, сподіваємося, стануть доброю згадкою на наступні 5 років про рідну школу.

Свято завершилося. Потім у стінах школи ще довго тривало обговорення, обмін враженнями, слова вдячності. Дякувати справді є за що: за творчі ідеї, готовність прийти на допомогу, моральну й матеріальну підтримку. Тож щиро вдячні ведучим свята – випускницям Грицан Антоніні й Івашині Інні, за творчий підхід і цікаві ідеї дякуємо Шевцову Олексію Миколайовичу, учителю фізики, вдячні Івашині Михайлу Михайловичу – за постійну підтримку усіх наших починань.

Переглянути світлини можна за посиланням.



5 березня. Вечір. Напередодні весняного свята до школи з`їжджаються випускники усіх років, особлива увага ювілярам: випускникам 1986,1991, 1996, 2006 років. Раді бачити усіх, хто закінчив Богданівську школу.

/Files/photogallery/1432/DSCF0004.JPG/Files/photogallery/1432/DSCF0006.JPG/Files/photogallery/1432/DSCF0015.JPG/Files/photogallery/1432/DSCF0009.JPG

Наче вчора залишили стіни школи, бо такі ж веселі всі, життєрадісні. Дуже вразили випускники, які закінчили школу 30 років, їх присутність була найбільш масовою. З усього класу лише чотири колишні учні не змогли з певних причин бути на святі. Молодці й наймолодші ювіляри: півкласу все ж таки зібралися попри різні причини. Приємно було бачити й 20 та 25-річних ювілярів.

Власне про свято. Вальс, напевне, повернув багатьох із нас у роки юності.

/Files/photogallery/1432/DSCF0018.JPG/Files/photogallery/1432/DSCF0019.JPG/Files/photogallery/1432/DSCF0024.JPG/Files/photogallery/1432/DSCF0025.JPG

Теплі слова ведучих і про випускників, і щасливу пору дитинства, і про вчителів знайшли відгук у серцях присутніх. Кожен із випусків вважає свій клас най...най..най...кращим, дружнішим, згуртованішим. Гостям, які побували на сьогоднішній зустрічі, Скригун Л. Л. провела екскурсію ще не відкритим музеєм образотворчого мистецтва. Випускникам, багато з яких живуть і працюють у містах, розкрила очі на можливості звичайної сільської школи, таланти наших дітей.

Дякуємо за концертну програму, особливо вразили вихованці хореографічного гуртка, за що велика подяка Курленковій Ю. Г.

Спогади, спогади й спогади... Вони тривали до глибокої ночі...

Дякуємо за теплі слова про школу, про зустріч і вчителів. Вдячні за подарунки для учнів. І коротко про випускників.

Не забувайте, у 2016 рці школа відзначає своє 40-річчя! Шукайте оголошення у соціальних мережах та на сайті нашої школи. З нетерпінням чекатимемо на Вас!

2006 рік

/Files/photogallery/1432/DSCF0004.JPG

Клас, у якого було найбільше класних керівників: Коломоєць К. А., Бебко О. А., Мартиненко О.В., Бистрицька Н. А. Упродовж навчання учні завжди активні, дружні, згуртовані. Вони - перші, хто серйозно займався у гуртку образотворчого мистецтва, їхня роботи поклали початок створенню художньої студії "Богданівські самоцвіти". І до сьогодні підтримують дружні стосунки між собою і вчителями. Працюють і навчаються у Сполучених Штатах Америки, Росії, Україні. Успішні в роботі й щасливі у родинному житті. Майже всі молоді батьки.

1996 рік

/Files/photogallery/1432/DSCF0006.JPG

На той час найменший клас у школі, оскільки навчалися у ньому тільки діти з с. Довге й Замістя. Короткий термін навчання, але все ж таки знайшли тут і друзів, і порадників. Класний керівник Веремій В. С.

1991 рік

/Files/photogallery/1432/DSCF0015.JPG

25 років. Напевне, усі чекають "круглої" дати, тому так мало прийшли на зустріч. На святі побачили, що вже їхні дітки стали майже дорослими і виросли такими ж гарними й добрими, як їх батьки. Класний керівник Бабенко Т. М. з теплотою згадує шкільні роки й події тих часів.

1986 рік

/Files/photogallery/1432/DSCF0008.JPG

Їх приїхало й пришло на свято найбільше. Незважаючи на нестачу часу, фінансів, попри всі негаразди зібралися у шкільній залі. Багато хто вперше за 30 років. Приємно було спостерігати, як вражені сьогоднішньою школою, як з теплотою згадують шкільне життя. Скільки теплих і щирих слів знайшла для своїх випускників класний керівник Зиза В. В.



2015 рік

Традиційно школа радо запросила випускників усіх років на зустріч з дитинством, юністю, вчителями. Ювілейними є випуски 1985, 1995 та 2005 років. Прийшли й випускники інших років, серед них наймолодші – випуск 2014. Приємні зустрічі з однокласниками, друзями й учителями – це лише частина програми заходу.

/Files/images/Изображение 034.jpg

На гостей чекали учасники художньої самодіяльності Єна Сніжана, Кошель Юлія, ансамбль дівчат 7 й 8 класів, Рагуліна Поліна, Степаненко Нікіта. Вони дарували чудові пісні й танець, гості теж підготували сюрприз: донька випускника 1995 року Мацюка Віталія присвятила пісню усім мамам напередодні Жіночого свята.

/Files/images/Изображение 037.jpg

У виступах директора школи Івашини Г. М., класних керівників Бабенко Т. М., Бистрицької Н. А. спогади про роки навчання випускників та досягнення сьогоднішніх школярів. У виступах ювілярів Ремиги Мирослави і Швець Юлії – слова вдячності вчителям за невтомну працю, терпіння, науку й любов.

Усі учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять про вчителів і учнів, яких, на жаль, уже немає серед нас.

/Files/images/Изображение 041.jpg

Після урочистої частини для гостей проведено екскурсію шкільними коридорами та класними кімнатами, під час якої кожен згадував своє «робоче місце».

/Files/images/Изображение 043.jpg

На жаль, не так багато гостей прийшли на свято. Хвороба, робота, складний час… Але дуже приємно, що багато хто телефонував, передавав вітання педагогічному колективу та однокласникам.

І кількома рядками про класи-ювіляри

1985 рік – перший випуск часів перебудови, клас, який мав і класних мам, і класного тата. Його пам’ятають найбільше. Перші вчителі – Кравченко Марія Тимофіївна і Туз Олена Григорівна. Випускники цього класу стали хорошими педагогами, водіями, працівниками соціальної та обслуговуючої сфери.

1995 рік

/Files/images/Изображение 039.jpg


Учасники «пілотного проекту»: крім того, що з 4 класу «перескочили» відразу до 6, вони рік провчилися ще й в нульовому класі. Перша вчителька – Сьомик Лідія Павлівна, класний керівник – Бистрицька Наталія Анатоліївна. Клас великий, згуртований, про нього казали: «Легкий на підйом». Це вони вирощували в теплиці першу городину, були переможцями шкільного змагання «Школа – твій дім. Будь господарем в нім!», організовували клуби вихідного дня… Сьогодні – це успішні люди, компетентні фахівці, прекрасні батьки. Їх можна зустріти в школах, медичних закладах, органах внутрішніх справ, серед підприємців, службовців, працівників обслуговуючої сфери. Більшість проживає і працює у межах Запорізької області, хоча озиваються й з інших регіонів України і ближнього зарубіжжя.

2005 рік

/Files/images/Изображение 029.jpg

По них перших «пройшлося» Міносвіти профільним навчанням. Але, як зазначила директор школи, перший млинець не став комом, і з їх легкої руки профільна освіта прижилася у закладі. Перша вчителька – Івашина Надія Логвинівна, класний керівник – Бабенко Тетяна Миколаївна. Випускники вдячні усьому педагогічному колективу за терпіння, увагу й підтримку. У класі навчалося 29 учнів, більшість із них спортсмени. Дякуючи Кравченку В. А., учителю фізичної культури, хлопці вибороли ІІ місце в обласних змаганнях з баскетболу. Так сталося, що багато хто обрав професію за профілем, у якому навчалися. Тому тут найбільше «фізруків» і філологів. Майстрами своєї справи є бухгалтери, водії, електрики.



2014 рік

Шановні наші випускники усіх років! Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту! Раді вітати Вас у стінах нашої рідної школи, яка щороку збирає всіх на традиційний Вечір зустрічі. Цього року традиційно зібралися випускники усіх років.

Щирою, теплою була зустріч випускників, які закінчили школи 30 років тому (1984 рік), 20 років тому (1994) і 10 років (2004 рік). Дякуємо, що знайшли час, завітали до нас, зустрілися з друзями.

/Files/images/DSC01026.JPGВипускники 1994 року

Багато теплих слів сказали про всі ці випуски учителі, вшанували хвилиною мовчання тих, кого немає серед живих...

Цікавий концерт,традиційну екскурсію по школі подарували гостям педагогічний иа учнівський колективи.

Чекаємо знову на зустріч!

Кiлькiсть переглядiв: 6119

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.