Ми разом тут, бо кличе серце

Ці слова є девізом тих, хто навчався у Богданівській школі, торує сьогодні дорогу до знань, девізом будуть і для тих, хто переступить шкільний поріг у майбутньому. Бо це історія, традиція, наступність поколінь. Тож невипадково ці слова увійшли до тексту Гімну школи, який, як прапор і герб, є візитівкою закладу.

Любов до школи, до вчителів, повага до дорослих, дружний учнівський колектив надихнули випускників 2004 року на створення шкільної символіки, яка б вирізняла заклад з-поміж тисяч інших. Тож учні 11 класу разом із викладачем музичної школи Ковальським Євгеном Олексійовичем стали авторами шкільного гімну, текст і мелодія якого зворушують кожного, хто його слухає чи виконує.

Цей храм науки школою зветься,
В ній наша гордість і краса.
У назві лунко відгукнеться
Відкритість, чесність, доброта.

На руку друга обіпертись,
Не забираючи руки.
Ми разом тут, бо кличе серце,
І учні, і учителі.

В житті нам треба небагато -
Тепло руки, очей усміх.
І головна нам нагорода,
Коли дзвінок збирає всіх.

Творити, мріяти, учитись,
Пізнати таїну буття.
Бо наша школа, наче птиця,
В політ з тобою злечу я.

Пліч-о-пліч разом ми зростаєм,
Традиції ми бережем,
Шкільні закони поважаєм,
Стаємо справжніми людьми.

На руку друга обіпертись.
Не забираючи руки.
Ми разом тут, бо кличе серце,
І учні, і учителі.


Прапор країни Дитинства

Шкільний прапор - це стяг прямокутної форми, поділений на 4 трикутники, кожен із яких символізує співпрацю, співдружність, взаємодопомогу дітей, батьків і вчителів. Учні запропонували поєднати зелений, червоний, блакитний і жовтогарячий кольори, що здавна є символами українців

/Files/images/прапор.jpg


Герб Богданівської школи

Герб школи має круглу форму, що означає безперервність і вічність шкільного життя, відсутність гострих кутів. Основою герба є глобус, тло якого складають синій і жовтий кольори. Головним композиційним елементом є руки, якізахищають, плекають паросток-дитину. У нижній частині герба - слова, що стали девізом школи й увійшли до тексту Гімну: "Ми разом тут, бо кличе серце". Шкільна символіка поряд із державною є неодмінним атрибутом урочистих заходів.

/Files/images/герб 2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 816

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.