/Files/images/цікбез.jpg

Корисні посилання:


/Files/images/навчал1819.jpg


5 лютого 2019 року - Міжнародний День Безпеки в Інтернеті

План заходів до Дня Безпечного Інтернету
Як все було - у стрічці новин сайту

  • Вебінар «#Stop_Sexтинг. Сексуальні ризики інтернету: як провести урок в 7-11 класах» (вчителі предметники, класні керівники)
  • Майстер-клас «Цифрові інструменти та можливості Google для безпечнішого Інтернету» (учителі-предметники, класні керівники)
  • Онлайн-урок із нагоди Дня безпечного Інтернету 2019 (для учнів 8-11 класів)
  • Урок "Стоп секстинг" (для учнів 9-11 класів)
  • Година спілкування "Кібербілінг" (для учнів 5-6 класів)
  • Перегляд та обговорення мультфільмів. Казка про золоті правила безпечного Інтернету (5 клас)
  • Година спілкування “Кібербезпека очима української молоді”(онлайн-опитування, 9 клас)
  • Година спілкування “Твій Інтернет - твій вибір” (8 клас)
  • Інтерактивна гра “Безпечна подорож до країни Інтернет” (2, 7 класи)
  • Урок - гра “Правила онлайн- безпеки для дітей (1 клас)


Перші "робочі" дні нового навчального року розпочалися із заходів, спрямованих на безпечне користування учнями Інтернету. Саме з цією метою педагоги школи залучили вихованців до участі у Всеукраїнському конкурсі "Безпечний Інтернет".


Хто став учасником змагання і які результати отримали учні, читайте у стрічці новин./Files/images/нав1718.jpg


/Files/images/сторітелі.jpg Питання безпеки в інтернеті актуальне не лише упродовж лютого, коли проходить найбільше заходів з нагоди Міжнародного Дня Безпеки в Інтернеті.

Учень нашої школи став учасником обласного фестивалю-сторітеллінгу "Безпечний та відповідальний Інтернет". За підсумками конкурсу Степаненко Нікіта став переможцем. Вітаємо!

Про цю подію можна більше дізнатися зі стрічки новин.


Проблема безпеки в Інтернеті - справа кожного

Кібербезпека, кіберполіція... Скільки заходів і структур спрямовано сьогодні на захист користувачів мережею Інтернет. І все ж таки найбільш дієвими залишаються власні знання безпечної поведінки та дотримання їх.

Щороку початок лютого у школі відзначається заходами з безпеки в Мережі: як не стати жертвою шахраїв, як захистити техніку від засилля вірусів... Цього року ми багато говорили про те, як захистити себе від... себе. Впевнені, що мало хто із нас контролює час, проведений в Інтернеті.

Створюй, об`єднуйся, поширюй і поважай! Саме під таким гаслом проходив День безпечного Інтернету у всьому світі у 2018 році. А у нашій школі тиждень безпечного Інтернету розпочався з виклику "7 днів цифрової детоксикації", який на кожен день приготував і дорослим, і малим особливе завдання, щоб перевірити себе і свою залежність від цифрових технологій.

6 лютого учні 5-6 класів стали учасниками інтерактивного заняття "Мої кроки до цифрового благополуччя", під час якого перевірили, які з їхніх емоцій у віртуальному світі переважають, пройшли тестування на перевірку своєї залежності від наслідків онлайн-перебування та склали пазли з власними обіцянками змінити Інтернет на краще. А також поповнили свій словничок такими поняттями як "контент", "фоловер", "розшарювати" та "постити".

8 лютого на пізнавальний захід "Інтернет надихає" запросили семи- та восьмикласників. Хлопці та дівчата спробували дати відповідь на запитання "Інтернет- місце позитиву і натхнення чи...?", визначити мотиви запропонованих постів та їхній вплив на оточуючих, познайомились з таким поняттям як "цифрове благополуччя/добробут". Більше про заходи в школі читайте на блозі заступника директора з виховної роботи Скригун О. А."Терени слова".

Змістовно і цікаво пройшов тренінг для учнів 9 класу "Безпечний інтернет": грали, створювали модель учасника інтернет-розмови, обмінювалися досвідом. У спільноті"Наше класне життя"можна побачити світлини заходу.

Не менш цікавими були заходи і в початковій школі. Учні 2 класу подорожували стежками цікавої країни Інтернет. У подорожі брали участь дві команди, яким чарівна скринька подарувала правила розумного користувача подорожі. Потрапивши до столиці Інтернет-країни Windows, другокласники пройшлися вулицею Теоретичною, відгадали загадки Мудрого Монітора. На річці Інформаційній врятували слова, які підхопили страшний вірус у Вірусному озері. І ряд інших пригод, напевне, запам`ятаються як правила безпечної поведінки в Інтернеті. Більше про це - на блозі"Сторінками шкільного життя".

Першокласники здійснили віртуальну подорож Всесвітньою Мережею: познайомилися з правилами безпечної поведінки, назвали переваги та небезпеку, яку містить Інтернет. Більше про це на блозі "Щоденник думок".

А учні третього класу провели власне невеличке дослідження, предметом якого були позитивний і негативний вплив Інтернету на дітей. До яких висновків дійшли юні дослідники, читайте тут.

Проблема безпеки в Інтернеті актуальна, й говорити про неї треба не лише один раз нарік, а постійно. Тож своє слово мають сказати учні 4, 10 й 11 класів.


/Files/images/нав1617.jpg


Щороку школа є активним учасником заходів, проведених у рамках Міжнародного Дня Безпеки в Інтернеті. Тематичні лінійки, класні години, експрес-опитування, ігри, подорожі безпечною Мережею. Цього року школа приєдналася до флешмобу "Я обіцяю...", учні 8 класу підготували виступ агітбригади, у класах пройшли класні години. Учні початкової школи традиційно стали учасниками експрес-опитування, проведеного старшокласниками. Малеча показала хороші знання мережевого спілкування, захисту особистих даних. Усі знавці безпеки в Інтернеті отримали подаруночки.

З планом проведення заходів до Міжнародного Дня Безпеки в Інтернеті можна ознайомитися на головній сторінці сайту.

"Ми знаєм Інтернет, як власну косметичку". Про це заявили учні 8 класу

У рамках відзначення Міжнародного Дня безпеки в Інтернеті команда учнів 8 класу підготувала виступ агітбригади. "Віртуали" (саме так називається команда) розповіли про позитивні зміни в житті людини з настанням ери Інтернету. У той же час переконливо доводили учням 5-11 класів, яку загрозу здоровю несе безпечне користування Мережею. Лаконічні, але актуальні заклики, відеоролик, тематична пісня, сподіваємося, зроблять свій внесок у широку просвітницьку роботу, розгорнуту не тільки в школі, а й в усьому світі.

Нагадуємо, що в школі тривають заходи з безпеки в Інтернеті, до яких може приєднатися кожен.


/Files/images/навч15-15.jpg

07 квітня, У Всесвітній день здоровя майор поліції Солод Н. В. провела з учнями профілактичну бесіду, під час якої розповіла про вибухонебезпечні предмети. Більш детально про це за посиланням.


І знову лютий, другий вівторок... Діти вже добре знають, що цього дня відзначається Міжнародний День Безпеки в Інтернеті.

№ п/пдатазахідучасникивідповідальний
1.03.02.2016Лекція "Як самостійно вчитися онлайн"9-11 класиІвашина Г. М.
2.09.02. 2016Інформаційні 15-хвилинки1-11 класикласні керівники
3.09.02.2016Участь у Всеукраїській акції"Хвиля безпечного Інтернету - 2016"5-11 класиСкригун О. А.
4.09.02Інтернет-опитування учасників НВП з питань безпечного Інтернету5-11 класиБистрицька Н. А.
5.09.02Експрес-опитування учасників НВП з питань безпечного Інтернету1-4 класиБистрицька Н. А
6.10.02Класна година "Подорож країною Інтернет"2-3 класиТимчук О. М., Курленкова В. А.
7.09.02-11.02.2016Перегляд відеороликів з питань безпечного Інтернету1-11 класикласні керівники
8.10.02Нетикет-чат "Пригоди у контенті ввічливості"5 класСкригун Л. Л.
9.10.02.Інтерактивне заняття "Подорожуємо Мережею безпечно"6-7 класиБожкова Л. О., Степаненко Н. В.
10.11.02Вікторина "Безпечний Інтернет - це круто!"8 класВеремій Т. А.
11.11.02Семінар "Злочин і покарання, або Тонкощіі мережевого етикету"10 класСкригун О. А.
12.11.02Тренінг "Цінності мого життя"11 класТрушик Т. М.
13.11.02Година спілкування "Комп`ютер і здоров`я. Правила знай, в біду не потрапляй"1, 4 класиЗінченко Ю. В., Лубінець С. А.

/Files/images/новий навчальний.jpg

2014-2015 навчальний рік


Як завжди, учні школи активно приєднуються до заходів у рамках Міжнародного Дня Безпеки в Інтернеті.

Активно підключилися до акції найменші учасники навчально-виховного процесу - учні 1 та 2 класів. Учителі Курленкова В. А. й Тимчук О. М. запросили малечу до інтерактивної подорожі Інтернетом. Саме так, розв`язуючи Інтернет-ситуації, діти пізнавали ази безпечної поведінки.

/Files/images/P1170012.JPG/Files/images/P1160997в.JPG/Files/images/P1160999ііі.JPG

Не менш цікавими були й заняття в учнів 3 класу: на уроці основ здоров`я з теми "Комп`ютер і здоров`я" учні вчилися правилам безпечної поведінки. А четвертокласники взяли участь в інтерактивному занятті "Моя безпечна територія".

/Files/images/P1160984.JPG/Files/images/P1160964.JPG/Files/images/P1160968ааа.JPG

Цікавою і корисною була година спілкування "Безпечний Інтеренет ля дітей" для вихованців групи продовженого дня. Перегляд відеороликів, цікаву інформацію підготували для учнів вихователі Колода О. О. й Зінченко Ю. В.

/Files/images/100_3208.JPG/Files/images/100_3216.JPG/Files/images/100_3217.JPG

Бути справді з Інтернетом на "ти" навчалися учні 7 класу під час тренінгового заняття. Проблемні ситуації, їх активне обговорення та ілюстрування виправдали очікування учасиків тренінгу, який підготувала для учів класний керівник Грицан А. О. Ставши учасниками "Мозкового штурму", гри "Хто більше" (знання Інтернет-термінів), анкетування, семикласники збагатили свої знання з безпечної поведінки.

/Files/images/SAM_0234.JPG/Files/images/SAM_0235.JPG/Files/images/SAM_0238.JPG

Для учнів 8 і 9 класів цікавою була рольова гра "Зробимо онлайн-світ кращим", яку організувала й провела класний керівник 9 класу Скригун О. А..

/Files/images/P1170018.JPG

На практичному занятті "Феномен залежності від Інтернету", учні намагалися пояснити причини "зависання" дітей і молоді в Мережі.

А от учні 11 класу вирішили сказане ще й проілюструвати. Тож їхні поради щодо безпечного Інтерету вийшли справді переконливими. Одинадцятикласники завжди ретельно готувалися до Дні Безпечного Інтернету. Щороку готували буклети, пам`ятки, роздавали їх молодшим школярам. Дякуємо одинадцятикласникам і класному керівику Хлепітько Л. В. за розуміння глобальності проблеми і бажання допомогти.

/Files/images/SAM_2239.JPG/Files/images/SAM_2258.JPG

Пропонуємо завітати до нашої фотогалереї, щоб побачити більше фотографій заходів,

Кiлькiсть переглядiв: 11417

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.