Любиш мову, люби й біологію
Тільки так можна було перемогти у конкурсі, який розпочався сьогодні в нашій школі. Збірні команди учнів 7-11 класів стали учасниками інтелектуального свята під назвою «Синтез наук», метою якого є об’єднання всіх, хто не лише фізик і лірик, а ще любить і знає біологію, географію, математику, астрономію… Перший тур - «Лінгвобіологія».
Команди мали нагоду познайомитися. Перша - «Золоті голови», девіз: грамотні-видющі і на все тямущі. Друга команда – «БЕМС», яка обрала девізом слова: Бойові, Енергійні, Молоді, Симпатичні. Своїми назвами команди відразу створили інтригу: хто ж переможе - грамотні чи симпатичні? Новинкою цьогорічного заходу є презентація талісманів відповідно до теми конкурсу - біологічний. Команди правильно зорієнтувалися, і «Золоті голови» презентували пшоно (як встановили учасники, це слово утворене від дієслова пхати, а їм саме й доводиться пхати знання в свої золоті голови). «БЕМС» показав Всевидяче Око (таким чином, пов’язали анатомію з біблійним фразеологізмом). За оригінальність кожна команда отримала по 1 балу. До речі, талісман команди готуватимуть до кожного конкурсу.
Пройшовши різні випробовування (домашня робота, бліц-вікторина, фразеологічний та літературний аукціон, конкурс «Метаморфози», загадки), команди показали не тільки програмові знання з мови та біології, а й "вийшли" за межі шкільної програми, у нагоді стали винахідливість, кмітливість, творчість. До останнього важко було сказати, хто ж переможе. І все ж таки за результатами шести конкурсів переможцем стала команда «Золоті голови» (Кошель Ю., Цап Т., Стулень О., Тарасенко О., Морозова Т., Годонюк Р.). Кращими гравцями команди визначили Кошель Юлію і Менделу Анастасію.
Дякуємо командам за підготовку, цікаві й часом оригінальні відповіді. Також вдячні кураторам команд Божковій Л. О. і Путятіній С. Є.
Наступна гра буде присвячена мові й математиці, тож розпочинаємо підготовку до «Лінгвоматематики». До речі, запрошуємо команди з інших шкіл приєднуватися до нас.
Коментарi